Gjiko dhe Elita Rudi të ‘zhytur’ në romancë - Bota Sot
Gjiko dhe Elita Rudi të ‘zhytur’ në romancë

Mediale Vip

Gjiko dhe Elita Rudi të ‘zhytur’ në romancë

Më: 12 korrik 2019 Në ora: 15:52
Elita Rudi

Elita ka publikuar një fotografi me burrin e saj.

Elita Rudi dhe reperi Gjiko janë një nga çiftet më të pëlqyera në estradën shqiptare. Moderatorja ka ndarë një imazh nga pushimet me bashkëshortin.

Çifti janë duke shijuar në maksimum lidhjen e tyre bashkëshortore dhe këtë e kanë ‘shkrirë’ në një imazh të publikuar në Instagram ku duken shumë të lumtur.

Kujtojmë se muaj më parë Elita dhe Gjiko fituan epitetin prindër për të parën herë me lindjen e djalit Zëri.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bebe♥️ @gjikotheflyboy #myhusband

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...