Ylli i njohur i televizonit vdes në aksident trafiku - Bota Sot
Ylli i njohur i televizonit vdes në aksident trafiku

Mediale Vip

Ylli i njohur i televizonit vdes në aksident trafiku

Më: 14 korrik 2019 Në ora: 14:37
ilustrim

Ylli i njohur i televizionit dhe i Youtube-s Emily Hartridge ka ndërruar jetë në një aksident trafiku në Londrën Jugore.

Sipas BBC, ajo besohet të jetë viktimë e një aksidenti trafiku në Battersea të premten.

Ajo kishte më shumë se 340.000 abonentë në kanalin e saj në Youtube dhe një prani të madhe njerzish nëpër rrjetet sociale.

“Ne të gjithë e donim atë dhe ajo kurrë nuk do të harrohet.”: Ka qenë një nga ngushëllimet e fansave të saj.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...