Vajza e Reese Witherspoon bën dedikimin më të ëmbël për mamanë e saj - Bota Sot
Vajza e Reese Witherspoon bën dedikimin më të ëmbël për mamanë e saj

Mediale Vip

Vajza e Reese Witherspoon bën dedikimin më të ëmbël për mamanë e saj

Më: 19 korrik 2019 Në ora: 07:10
Reese Witherspoon dhe Ava Philippe

Reese Witherspoon dhe Ava Philippe kanë një ngjashmëri të madhe në pamjen e tyre fizike, por përveç kësaj kanë dhe një marrëdhënie shumë të ngushtë me njëra-tjetrën.

Ava zakonisht nuk pëlqen kur mamaja e saj publikon foto me të dhe madje e shpreh publikisht me humor, por këtë herë ka qenë ajo që ka bërë një dedikim në ‘Instagram-in’ e saj për Reese.

Në postimin e saj, 19-vjeçarja iu referua mamasë së saj si inspirimin më të madh në jetë dhe personin që e ka mësuar për çdo gjë.

 Ajo madje e ka quajtur “grua të mrekullueshme”. Në fund, e ka mbyllur dedikimin duke shkruar: “Thjesht po mendoj pak ekstra sot, kjo është e gjitha”, për të ‘justifikuar’ kështu këtë postim. Në premierat e Reese, Ava është gjithmonë e para që e mbështet aktoren dhe tregon se është vërtetë krenare për të.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...