Reperi shqiptar pranon lidhjen me motrën e këngëtares së njohur! - Bota Sot
Reperi shqiptar pranon lidhjen me motrën e këngëtares së njohur!

Mediale Vip

Reperi shqiptar pranon lidhjen me motrën e këngëtares së njohur!

Më: 20 korrik 2019 Në ora: 14:32
Gent Fatali dhe Rozafa

Ata postonon shpesh foto së bashku, por duke mos pranuar se janë në një lidhje.

Reperi Gent Fatali duket se është dorëzuar më në fund dhe ka pranuar marrëdhënien e dashurisë me partneren e tij Rozafa.

I ftuar në programin “Rudina” djaloshi simpatik nuk mundi ta mohonte më lidhjen e tij, ndonëse e pranoi në mënyrë indirekte.

I pyetur nga Rudina Magjistari se si duhet të jetë partnerja e Gentit reperi ju përgjigj:

“Duhet të jetë si Rozafa. E bukur, e qetë, e kuptueshme, më jep suport”.

Image

Pra ai sapo konfirmoi lidhjen e tij me motrën e reperes së njohur Loredana Zefi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...