Calvin Harris mbush Instagramin me shqiptarë - Bota Sot
Calvin Harris mbush Instagramin me shqiptarë

Mediale Vip

Calvin Harris mbush Instagramin me shqiptarë

Më: 5 gusht 2019 Në ora: 15:10
Calvin Harris

DJ me famë ndërkombëtare, Calvin Harris, mbrëmë argëtoi mijëra njerëz në festivalin Sunny Hill në parkun e Gërmisë.

DJ i njohur erdhi për herë të parë në Prishtinë dhe ai u përkujdes që performancat e tij të mbeten gjatë në kujtesën e shqiptarëve.

Ajo që ra në sy sot, ishte Instagrami i tij, saktësisht instastory ku dominojnë shqiptarë.

DJ zgjodhi disa prej njerëzve të cilët e kishin etiketuar atë mbrëmë dhe i hodhi në instastory, aty ku ka miliona ndjekës.

Festivali Sunny Hill, u mbyll mbrëmë pas tri netëve elektrizuese me artistë ndërkombëtarë e shqiptarë.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...