Beatrix Ramosaj ia zbulon ‘sekretin’ Oriola Marashit - Bota Sot
Beatrix Ramosaj ia zbulon ‘sekretin’ Oriola Marashit

Mediale Vip

Beatrix Ramosaj ia zbulon ‘sekretin’ Oriola Marashit

Më: 7 gusht 2019 Në ora: 08:39
Beatrix Ramosaj dhe Oriola Marashi

Beatrix Ramosaj zbuloi një të vërtetë rreth Oriola Marashit.

   Beatrix Ramosaj këto ditë po pushon në bregdet, ndërsa po shoqërohet nga mikeshat e saj.

Bashkë me Beatrixin është edhe modelja Oriola Marashi, ndërsa që të dyja nuk i kanë kursyer fotografitë në rrjete sociale.

Image

“Fakt qesharak. Oriola Marashi ne cdo udhetim bashke e humbet telefonin. ksaj radhe u hodh nderkohe qe jahti ishte me shpeejtesi 200 km/hr”, ka shkruar ajo.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat