Kate Hudson: Më pëlqen të pozoj e zhveshur - Bota Sot
Kate Hudson: Më pëlqen të pozoj e zhveshur

Mediale Vip

Kate Hudson: Më pëlqen të pozoj e zhveshur

Më: 8 gusht 2019 Në ora: 10:11
Kate Hudson

Kate Hudson pozon shpesh nudo dhe për këtë biondja ndihet tejet rehat.

Në një intervistë për revistën InStyle, aktorja dhe stilistja e famshme, 40 vjeçe, u hap për vendimin e saj për të pozuar nudo në disa kopertina të revistave të njohura.

Përderisa disa njerëz mund të ndjehen të guximshëm kur bëhet fjalë për të treguar lëkurën, Hudson pranoi që në të vërtetë e shijonte këtë përvojë.

“Për të qenë e sinqertë, nuk do shumë për mua të heq rrobat e mia,” i tha Hudson revistës. “Njerëzit mund të thonë gjithçka që duan, por mua më pëlqen të jem lakuriq”.

Hudson, e cila i theu të gjitha parimet në një botim të InStyle në vitin 2001, me dashuri ka folur për atë kohë në jetën e saj, ku mediat sociale dhe telefonat nuk gjendeshin askund.

Ajo e përshkroi karrierën në fillim të viteve 2000 si “intime dhe speciale”, dhe pretendon se “romanca” e të qënit një person i famshëm atëherë nuk ishte më e pranishme.

“Nuk kishte telefona celularë ose media sociale. Ishte mënyra më intime dhe e veçantë”, ka thënë Kate.

Aktorja e përmbylli këtë artikull duke deklaruar se tani që është 40 vjeçare ndihet “më shumë e lumtur” në krahasim me kohën kur e nisi karrierën.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...