Arbenita vjen atraktive në bikini - Bota Sot
Arbenita vjen atraktive në bikini

Mediale Vip

Arbenita vjen atraktive në bikini

Më: 16 gusht 2019 Në ora: 17:53
Arbenita Ismajli

Arbenita Ismajli është një nga modelet më seksi shqiptare.

Arbenita Ismajli ka publikuar një fotografi të re në Instagram me të cilën si çdo herë tjetër ka tërhequr vëmednjen e ndjekësve me fizikun e saj.

Ishte bërë një kohë e gjatë që modelja nuk po publikonte foto të tilla në bikini, po sa shpërndau imazhin ajo pranoi mijëra pëlqime dhe shumë komente pozitive për linjat trupore.

Dimë se Arbenita është në lidhje me reperin Fero dhe kjo është një nga arsyet pse ajo është kaq shumë e pranishme në titujt e mediave rozë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...