I dha fund beqarisë; publikohet foto e parë si nuse e dhëndër e Erik Lloshit dhe bashkëshortes! - Bota Sot
I dha fund beqarisë; publikohet foto e parë si nuse e dhëndër e Erik Lloshit dhe bashkëshortes!

Mediale Vip

I dha fund beqarisë; publikohet foto e parë si nuse e dhëndër e Erik Lloshit dhe bashkëshortes!

Më: 17 gusht 2019 Në ora: 15:03
Erik Lloshi dhe Romina

Sonte në mbrëmje këngëtari Erik Lloshi do të lidhë kurorë me partneren e tij Rominën, nëpërmjet një ceremonie në periferi të Tiranës.

Ndonëse ceremonia e dasmës ende nuk është zhvilluar, duket se çifti e ka bërë setin profesional të fotove, njërën prej të cilave Eriku e ndau me ndjekësit në instagram.

Je gjysma e zemrës time. Të dua shumë”; ka shkruar Lloshi krah fotos ku duket çifti të veshur nuse dhe dhëndër.

Në mbrëmje pritet të mbahet ceremonia e dasmës, argëtimin e të cilës Eriku ja ka besuar koleges së tij Aurela Gaçe!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...