Bianca nuk ndalet, vjen sensuale në projektin ‘Eja me ne’ - Bota Sot
Bianca nuk ndalet, vjen sensuale në projektin ‘Eja me ne’

Mediale Vip

Bianca nuk ndalet, vjen sensuale në projektin ‘Eja me ne’

Nga: M.GJ Më: 17 gusht 2019 Në ora: 17:12
Bianca

Një këngë shumë verore dhe me mjaft stil e rikthen Bianca Junzell si këngëtare mjaft të dëgjuar këtë verë dhe një atraksion i vërtetë pasiqë ka disa muaj që ajo ka publikuar shumë këngë të bukura dhe verore derisa është në finalizim të albumit të saj të parë në gjuhën shqipe.

‘Eja me ne’ titullohet kënga më e re e saj e vizuelizuar edhe me klip që është xhiruar në ambientet shqiptare.BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...