Eni Koçi me projekt të veçantë në shtator - Bota Sot
Eni Koçi me projekt të veçantë në shtator

Mediale Vip

Eni Koçi me projekt të veçantë në shtator

Më: 18 gusht 2019 Në ora: 19:05
Eni Koçi

Këngëtarja e njohur Eni Koçi ka paralajmëruar projektin e ri për muajin shtator.

Lajmi është bërë i ditur nga vetë 23-vjeçarja nga Berati, sipas së cilës nuk bëhet fjalë për një bashkëpunim, por se ky do të jetë një projekt i veçantë.

Ajo ka thënë se projekti është në përfundim e sipër, duke mos dhënë më shumë detaje.

Ndryshe, këngëtarja deri më tash ka marrë zemrat e adhuruesve të saj të shumtë muzikor  me hite të shumta, si “Harrove”, “Larg”, “Afër teje”, “Gabimet” dhe shumë të tjera.

Ajo ka nisur të merrej me këndim në moshën 7-vjeçare derisa në moshën 10-vjeç fitoi çmimin e dytë në Festivalin Kombëtar për Fëmijë me këngën "Dhoma me Lodra".

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...