Pas ndarjes, si e kanë zgjidhur Roberti dhe Nora çështjen e banimit? - Bota Sot
Pas ndarjes, si e kanë zgjidhur Roberti dhe Nora çështjen e banimit?

Mediale Vip

Pas ndarjes, si e kanë zgjidhur Roberti dhe Nora çështjen e banimit?

Më: 25 gusht 2019 Në ora: 22:40
Nora, Roberti dhe Renne

Lajmi i ndarjes së Norës dhe Robertit shokoi shumëkë këtë mbrëmje kur këngëtari vendosi ta thotë një gjë të tillë përmes një postimi.

Sidoqoftë, lajmi nuk ishte risi për shumë miq të afërm të tashmë ish-çiftit që e dinin tash e një kohë për krizën përfundimtare të dyshes.

Pikëpyetjet kanë nisur të ngriten për shumë çështje. Mes tjerash, është aluduar se çfarë do të ndodhë me banimin/shtëpinë e çiftit në lagjen Marigona.

Prive.al mëson se shtëpia është blerë dhe i përket Norës e cila do të jetojë në të me Renée teksa Roberti ka tash e disa muaj që ka blerë një banesë në kryeqytet ku po jeton i vetëm.

Tutje, mësohet se ndarja ka qenë me të vërtetë miqësore siç e tha edhe Roberti në postim pasi përgjatë kësaj kohe, ai kohë pas kohe ka shkuar sërish në lagjen Marigona për të qëndruar me vajzën duke shijuar ditët e nxehta në oborrin e villës luksoze. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...