Kur bëhen bashkë Oriola Marashi dhe Kejvina Kthella, ndjekësit në “hall” - Bota Sot
Kur bëhen bashkë Oriola Marashi dhe Kejvina Kthella, ndjekësit në “hall”

Mediale Vip

Kur bëhen bashkë Oriola Marashi dhe Kejvina Kthella, ndjekësit në “hall”

Më: 5 shtator 2019 Në ora: 13:50
Oriola Marashi dhe Kejvina Kthella

Emrin e Oriola Marashit por edhe atë të Kejvina Kthellës i hasim shpesh në mediat rozë.

Të dyja për arsye të njëjtë janë kthyer në personazhet më të komentuara.

Si Kejvina ashtu edhe Oriola i kanë vënë në “hall” ndjekësit e saj në rrjete sociale sidomos në Instagram dhe e gjithë kjo pasi po publikojnë foto të ndryshme provokative.

E dy bukuroshet seksi janë shoqe, andaj së fundmi kanë provokuar së bashku në një vend të veshura në mënyrë tejet provokative.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat