Vdes dizajneri i njohur - Bota Sot
Vdes dizajneri i njohur

Mediale Vip

Vdes dizajneri i njohur

Më: 7 shtator 2019 Në ora: 12:22
Chris March

Chris March ka ndërruar jetë në moshën 56 vjeçare.

Dizajneri vdiq të enjten pasi pësoi një sulm në zemër, sipas TMZ.

Burime pranë familjes së tij thonë se ai kishte qenë brenda dhe jashtë spitalit për vitin e kaluar në lidhje me një rënie që ai pësoi dy vjet më parë pasi goditi kokën dhe ishte pa ndjenja në shtëpinë e tij për katër ditë.

Megjithë problemet e tij mjekësore, ata shtuan se sulmi në zemër erdhi si befasi për mjekët dhe familjen e tij.

Ai ka krijuar veshje për yje si Beyonce, Meryl Streep, Maddona, Lady Gaga dhe shumë të tjerë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...