Në prag të 40-ve, këngëtarja e njohur pozon joshëse në bikini - Bota Sot
Në prag të 40-ve, këngëtarja e njohur pozon joshëse në bikini

Mediale Vip

Në prag të 40-ve, këngëtarja e njohur pozon joshëse në bikini

Më: 10 shtator 2019 Në ora: 12:22
Britney Spears

Këngëtarja e njohur ka marrë vëmendjen në bikini.

Këngëtarja e njohur, Britney Spears, ka pozuar joshëse në bikini.

Ajo, ani pse në prag të 40-tave nuk ka hazituar t’i tregoj linjat trupore në bikini dhe ka mahnitur të gjithë se si ka arritur që t’i ruajë ato.

Brintey ka pranuar komente të shumta dhe fansat e kanë përgëzuar për guximin.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💞💞

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...