Zbulohet data e dasmës së Jonida Vokshit, është shumë afër - Bota Sot
Zbulohet data e dasmës së Jonida Vokshit, është shumë afër

Mediale Vip

Zbulohet data e dasmës së Jonida Vokshit, është shumë afër

Më: 10 shtator 2019 Në ora: 18:41
Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi

Bëhuni gati për një dasmë VIP këtë fundjavë. Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi prej kohësh kanë treguar se këtë shtator kanë vendosur që t’i japin fund beqarisë. Detajet nga dasma e tyre janë zbuluar një e nga një. Disa ditë më parë Xing.al zbuloi se çifti kanë vendosur që ta kurorëzojnë dashurinë e tyre në bregdetin shqiptar.

Mirëpo, ajo që nuk dihej ishte data e evenimentit të madh. Sipas Iconstyle, çifti do të martohen këtë fundjavë, më 14 shtator. Pra të shtunën, dyshja e famshme do t’i thonë “Po” njëri-tjetrit, me shpresën që do të jetë përgjithmonë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...