Adelina Tahiri vesh fustan transparent në ditëlindjen e djalit - Bota Sot
Adelina Tahiri vesh fustan transparent në ditëlindjen e djalit

Mediale Vip

Adelina Tahiri vesh fustan transparent në ditëlindjen e djalit

Më: 11 shtator 2019 Në ora: 15:56
Adelina Tahiri

Adelina Tahiri dje organizoi festë madhështore për ditëlindjen e djalit të saj, Jonit.

Këngëtarja kishte mbledhur në një vend, familarë, miq e kolegë të saj të ngushtë, të cilët u argëtuan me muzikë live.

Ajo kishte veshur një fustan elegant të gjatë, i cili në një pjesë të trupit ishte transparent dhe ia theksonte format trupore.

Kujtojmë se “Përgjithmonë” titullohet projekti i fundit muzikor nga Adelina Tahiri.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...