Për dy ditë bëhet nuse, çfarë fustanesh provoi Jonida Vokshi?? - Bota Sot
Për dy ditë bëhet nuse, çfarë fustanesh provoi Jonida Vokshi??

Mediale Vip

Për dy ditë bëhet nuse, çfarë fustanesh provoi Jonida Vokshi??

Më: 12 shtator 2019 Në ora: 19:30
Jonida Vokshi

Në 14 shtator, moderatorja dhe aktorja e dashur për publikun shqiptar, Jonida Vokshi do t`I thotë “ Po“ partnerit të saj, Besnik Krapi në një ceremoni që padyshim, ka për të tërhequr të gjithë vëmendjen e mundshme mediatike.

Përgatitjet shkojnë mirë, dhe të paktën një prej elementeve më të rëndësishëm, fustani i nusërisë, është zgjedhur. Jonida e paska ndarë mendjen, dhe këtë na e tregoi Ami përmes një fotoje të postuar në rrjetet sociale.

“U krye, Jonida Vokshi mezi po presim të të shohim në altar“, ka shkruar ajo. Ami më tej postoi dhe foto të cilat tregonin fustanet që Jonida kishte provuar!

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...