Kështu po e feston ditëlindjen e 35-të Emina Çunmulaj - Bota Sot
Kështu po e feston ditëlindjen e 35-të Emina Çunmulaj

Mediale Vip

Kështu po e feston ditëlindjen e 35-të Emina Çunmulaj

Më: 12 shtator 2019 Në ora: 23:26
Emina Çunmulaj

Përmes një postimi, Emina ka treguar se si po e feston ditëlindjen.

Emina Çunmulaj me këtë datë feston ditëlindjen, ajo sot mbushi plot 35 vjet jetë.

Modelja ka pranuar urime të shumta për ditëlindje, disa prej të cilave i bëri publike në llogarinë e saj në Instagram.

Image

Madje, përmes një fotografie, ajo tregoi se si po e feston ditëlindjen, duke publikuar një foto nga shtrati bashkë me burrin dhe dy vajzat.

“Duke festuar 35  në asnjë mënyrë tjetër nuk do të festoja ♥ ️ Faleminderit Zotit për gjithçka më keni bekuar mua, por mbi të gjitha faleminderit për familjen time të shëndetshme”, ka shkruar ajo.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...