Është 56 vjeçare, por Demi Moore guxon të pozojë e zhveshur - Bota Sot
Është 56 vjeçare, por Demi Moore guxon të pozojë e zhveshur

Mediale Vip

Është 56 vjeçare, por Demi Moore guxon të pozojë e zhveshur

Më: 13 shtator 2019 Në ora: 13:45
Demi Moore

Afro 30 vjet pasi kishte pozuar shtatzënë dhe e zhveshur për ballinën e revistës Vanity Fair, Demi Moore është zhveshur sërish për të pozuar për ballinën e një reviste.

Edhe pse 56 vjeçare (më 11 nëntor do të mbushë 57 vjet), aktorja ka një fizik të tillë që ia kanë zili koleget shumë më të reja se ajo në moshë.

Moore ka pozuar krejtësisht e zhveshur për ballinën e revistës amerikane, Harper’s Bazaar, ndërsa fotografinë e ka ndarë edhe me ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Baring all for the October issue of @harpersbazaarus 💗 Photos by @marianovivanco.

A post shared by Demi Moore (@demimooreofficial) on

Krahas fansave të saj, kanë mbetur të mahnitura edhe shumë yje të filmit, të cilat e kanë komplimentuar aktoren, në mesin e tyre janë Penelope Cruz e Kate Hudson.

Demi ka pozuar e zhveshur pranë një pishinë dhe natyrisht se është kujdesur që ta ruajë intimitetin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...