Bebe Rexha zbulon linjat 'shpërthyese' - Bota Sot
Bebe Rexha zbulon linjat 'shpërthyese'

Mediale Vip

Bebe Rexha zbulon linjat 'shpërthyese'

Më: 14 shtator 2019 Në ora: 19:58
Bebe Rexha

Ajo sapo ka mbushur 30 vjet dhe në të njëjtën ditë lansoj projektin e ri muzikor “Not 20 Anymore”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

What a day 😭🖤

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Bëhet fjalë për këngëtaren shqiptare, Bebe Rexha e cila nuk e lë anash as postimin e fotografive të ndryshme në ‘Instagran’ kun numëron më shumë se 9 milionë ‘followers’.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...