Dua Lipa zbulon të brendshmet, ua bën të pamundur gjumin - Bota Sot
Dua Lipa zbulon të brendshmet, ua bën të pamundur gjumin

Mediale Vip

Dua Lipa zbulon të brendshmet, ua bën të pamundur gjumin

Më: 15 shtator 2019 Në ora: 23:06
Dua Lipa

Dua Lipa është shfaqur shumë atraktive në foton e fundit.

Dua Lipa po edhe pse jo në muzikë po qëndron shumë aktive në rrjete sociale ku vazhdimisht po publikon imazhe dhe video nga më të ndryshmet.

Pas fundjavës që kaloi bashkë me Anwarin dhe të ëmën e tij, tani këngëtarja shqiptare ka publikuar një fotografi në Instagram ku ka zbuluar të brendshmet e saj.

Përndryshe kohë më parë në një intervistë Dua kishte treguar arsyen e mungesës së saj në muzikë, prishtinasja është duke punuar në një album muzikor.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...