Martohet nipi i zëvendëspresidentit amerikan - Bota Sot
Martohet nipi i zëvendëspresidentit amerikan

Mediale Vip

Martohet nipi i zëvendëspresidentit amerikan

Më: 16 shtator 2019 Në ora: 12:14
John Pence, nipi i Mike Pence, u martua me Giovanna Coia

Nipi i zëvendëspresidentit amerikan dhe kushërira e këshilltares së Presidentit, janë martuar.

John Pence, nipi i Mike Pence, u martua me Giovanna Coia, kushërira e Kellyanne Conway, të dielën në New Jersey.

John dhe Giovanna njoftuan fejesën e tyre gjatë muajit shtator të vitit 2018.

Image

Kellyanne u pa me miqtë dhe familjen para kishës sipas mediave, ndërsa Mike Pence ishte larg vëmendjes së publikut pas ceremonisë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...