Tayna ndërhyn në foto për të bërë belin ‘një grusht’ - Bota Sot
Tayna ndërhyn në foto për të bërë belin ‘një grusht’

Mediale Vip

Tayna ndërhyn në foto për të bërë belin ‘një grusht’

Më: 16 shtator 2019 Në ora: 12:17
Tayna

Duket se Taynës nuk po i mjaftojnë format e saj.

Reperja duket se po ndërhyn edhe në fotografitë e saj në bikini, që së fundi i ka shpeshtuar.

Ajo po shfaqet çdo herë e më shumë në poza provokuese, në të cilat edhe tregon linjat e trupit.

Megjithatë, duket se thyerjet dhe zhveshja nuk po i mjafton reperes, e cila në bazë të ndërhyrjes në foto duket se nuk është plotësisht e kënaqur me trupin e saj.

Në foton më të fundit të postuar, shihet mjaft qartë se ajo ka ndërhyrë tek pjesa e belit, për ta bërë edhe më të ngushtë.

E kjo vërehet tek pllakat e pishinës, të cilat tek pjesa e belit janë më të shtrembëta dhe jo në vijë të drejtë siç jnaë në pjesën e djathtë të këngëtares.

Ndërhyrjet në fotografi për të rritur përmasat e trupit po vazhdojnë të bëhen me të madhe dhe jo vetëm nga artistet e estradës sonë.

Ndërsa tek artistet ndërkombëtare tashmë ka filluar një trend i ri ku ato po e pranojnë trupin e tyre ashtu siç është dhe po zgjedhin të shfaqen reale edhe në rrjetet sociale.

Së fundi, këngëtarja Demi Lovato ka bërë bujë me fotot e saj ku shihet me celulit dhe jo në format perfekte siç është mësuar ta shohë e ta pranojë shoqëria.

Për këtë postim, në të cilin Demi ka thënë se tash e tutje nuk do të ndërhyjë më asnjëherë në asnjë fotografi të saj në të ardhmen, ka marrë shumë përkrahje dhe lëvdata.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...