“E mban famën me byth”, Bebe Rexha ia kthen në shqip komentueses - Bota Sot
“E mban famën me byth”, Bebe Rexha ia kthen në shqip komentueses

Mediale Vip

“E mban famën me byth”, Bebe Rexha ia kthen në shqip komentueses

Më: 17 shtator 2019 Në ora: 15:19
Bebe Rexha

Bebe Rexha ka habitur me komentin që ia ktheu një ndjekëses.

Bebe Rexha së fundi publikoi një video, në të cilën u shfaq duke bërë ‘twerk’ pranë pilotëve në avion.

Kjo video e këngëtares pranoi komente të panumërta nga ndjekësit, por në sy të bie komenti i një ndjekëseje shqiptare.

“Je sforcuar per te mbajt famen me byth”, ishte komenti i ndjekëses.

Bebe nuk përtoi fare dhe iu përgjigj në gjuhën shqipe me fjalët “Shko laj gomarin”. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

In case of emergency please back that ass up.

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...