Prindër për herë të dytë, Lorik Cana dhe bashkëshortja e kanë menduar emrin - Bota Sot
Prindër për herë të dytë, Lorik Cana dhe bashkëshortja e kanë menduar emrin

Mediale Vip

Prindër për herë të dytë, Lorik Cana dhe bashkëshortja e kanë menduar emrin

Më: 17 shtator 2019 Në ora: 16:10
Lorik Cana dhe Monica

Ish-kapiteni i Kombëtares Shqiptare, Lorik Cana, do të bëhet baba për herë të dytë. Ka qenë bashkëshortja e tij, Monica, ajo që ka zbuluar se është në pritje të ëmbël, duke postuar një foto ku tregon edhe barkun e rrumbullakosur.

Lorik dhe Monica shfaqen duke pozuar para pasqyrës, teksa futbollisti i kishte rrethuar partneres barkun me të dyja duart.

Çifti i njohur kanë një djalë të quajtur, Bojken, e tashmë familja do të zgjerohet, por ende nuk dihet gjinia e bebit.

Por duke iu rikthyer intervistave të Lorikut pak muaj më parë, ai është shprehur se së bashku me bashkëshorten e kishin menduar emrin e fëmijës së dytë, para se Monica të ishte shtatzënë.

Në një intervistë për “Wake Up”, ish-kapiteni është shprehur se po të ishte vajzë, dëshironin që ta quanin Enkelejda.

E nëse Monica është në pritje të ëmbël të një vajze, atëherë atë do ta quanin Enkelejda.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...