Kylie Jenner mohon ndarjen nga Travis Scott - Bota Sot
Kylie Jenner mohon ndarjen nga Travis Scott

Mediale Vip

Kylie Jenner mohon ndarjen nga Travis Scott

Më: 19 shtator 2019 Në ora: 17:58
Kylie Jenner dhe Travis Scott

Kylie Jenner i është përgjigjur thashethemeve se ajo dhe Travis Scott janë ndarë.

Fansat filluan të mendojnë se diçka kishte ndodhur mes çiftit, kur Kylie postoi një fotografi të vetes në dollapin e saj.

Në fotot e mëparshme brenda të njëjtit dollap, në sfond gjithmonë ka pasur një foto të saj me Travis.

Image

Por, Kylie hyri në Instagram për të mbyllur të gjitha spekulimet për ndarje.

Ajo postoi një fotografi të saj me reperin dhe vajzën e tyre Stormi në një kopsht zoologjik si dhe disa vepra arti.

Kjo nënkupton që ata janë ende bashkë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...