Historinë e tij të dashurisë Ylli Limani e paska ‘gdhendur’ në këngë - Bota Sot
Historinë e tij të dashurisë Ylli Limani e paska ‘gdhendur’ në këngë

Mediale Vip

Historinë e tij të dashurisë Ylli Limani e paska ‘gdhendur’ në këngë

Më: 21 shtator 2019 Në ora: 22:11
Ylli Limani

Ylli Limani është padyshim një nga këngëtarët më të dashur për publikun që me zërin e tij ka vjedhur zemrat e të gjithëve.

  E së fundmi ai ka sjell dhe projektin e tij më të ri të titulluar  “Nuk po kalojka” dhe teskti i këngës qenka një histori e e përjetuar nga vetë Ylli.

Dhe këtë sekret këngëtari e tregoi në koncertin e mbrëmjes së djeshmë të reperit Capital T.

Ndërkohë që të gjithë prisnin të performonte Capital T në sheshin “Nënë Tereza”, Ylli Limani ka dalë në skenë për të ngrohur zemrat me hitet e tij kushtuar dashurisë.

Këngëtari u shpreh konkretisht se është gjetur në situatën që ka pasur në zemër dikë që ka pasur në zemër tjetërkënd.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...