Miley Cyrus i jep fund romances me Kaitlynn, për të cilën u nda nga burri - Bota Sot
Miley Cyrus i jep fund romances me Kaitlynn, për të cilën u nda nga burri

Mediale Vip

Miley Cyrus i jep fund romances me Kaitlynn, për të cilën u nda nga burri

Më: 22 shtator 2019 Në ora: 10:10
Miley Cyrus dhe Kaitlynn Carter

Miley Cyrus dhe Kaitlynn Carter ishin në krye të mediave rozë për shkak të lidhjes së tyre romantike, veçanarisht pas ndarjes së Cyrus nga burri,

Tanimë sipas ‘People’ është raportuar se Miley dhe Kaitlynn sapo i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre që zgjati diku mbi 1 muaj.

“Ato vazhdojnë të jenë mikesha me njëra-tjetrën, por ato më nuk janë në një marrëdhënie romatike” : kanë shtuar burime afër çiftit.

Kujtojmë që Miley Cyrus ishte gruaja e  aktorit Liam Hemsworth me të cilin u nda pak kohë më parë. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...