Kim Kardashian ‘shpërthyese’ publikon pamje nga zhveshtorja - Bota Sot
Kim Kardashian ‘shpërthyese’ publikon pamje nga zhveshtorja

Mediale Vip

Kim Kardashian ‘shpërthyese’ publikon pamje nga zhveshtorja

Më: 8 tetor 2019 Në ora: 22:04
Kim Kardashian

Kim Kardashian është një nga femrat më të përfolura në mediat rozë, në të gjithë botën, kjo për shkak të vëmendjes së madhe që ka çdo lëvizje që ajo bën.

Ajo ka filluar të promovojë dhe të hyjë në treg furishëm, me veshjet e brendshme të markës ‘Skims’ që janë pronë e saj e që gradualisht po bëhet ndër produktet më të kërkuara nga femrat.

Për ta promovuar këtë produkt po kujdeset vet ylli televiziv, Kim Kardashian, e cila edhe së fundmi, ka publikuar pamje e veshur me këtë veshje.

ImageAjo duket shpërthyese në këtë veshje e cila pos të tjerash mundëson formësimin e trupit, duke vënë në pah format më të theksuara femërore.
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...