Foton duhet ta shihni dy herë, modelja nuk është e zhveshur - Bota Sot
Foton duhet ta shihni dy herë, modelja nuk është e zhveshur

Mediale Vip

Foton duhet ta shihni dy herë, modelja nuk është e zhveshur

Më: 9 tetor 2019 Në ora: 07:49
Kinsey Sue

Pak ua ka ngatërruar mendjen ndjekësve të saj.

Modelja Kinsey Sue ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet se ka pozuar përpara një elefanti i cili karshi saj dukej shumë i madh.

Mirëpo, edhe kësaj radhe, vëmendje ka marrë trupi i saj.

Kinsey kishte veshur bikine ngjyrë trupi dhe dukej sikur ishte e zhveshur.

Si do qe të jetë, gjoksi bombastik iu pëlqye shumë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...