Nuk do ta njihni Shpat Kasapin në këtë foto nga fëmijëria - Bota Sot
Nuk do ta njihni Shpat Kasapin në këtë foto nga fëmijëria

Mediale Vip

Nuk do ta njihni Shpat Kasapin në këtë foto nga fëmijëria

Më: 1 nëntor 2019 Në ora: 15:24
Shpat Kasapi

Shpat Kasapi ka publikuar një fotografi nga koha kur qenë fëmijë dhe do të ju duket e pabesueshme sa ndryshe është nga Shpati që jemi mësuar ta shohim në ditët e sotme.

Shpat Kasapi edhe pse nuk është shumë aktiv me projekte muzikore, ai vazhdon të jetë një nga këngëtarët e preferuar të publikut shqiptar.

Këngëtari së fundmi ka vendosur të ndaj me ndjekësit e tij në Instagram, një imazh nga fëmijëria e hershme, vetëm buzëqeshja e tij është e njëjta sikurse në ditët e sotme.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat