Ndër modelet më të bukura shqiptare, Lorena shkëlqen me dukjen - Bota Sot
Ndër modelet më të bukura shqiptare, Lorena shkëlqen me dukjen

Mediale Vip

Ndër modelet më të bukura shqiptare, Lorena shkëlqen me dukjen

Më: 3 nëntor 2019 Në ora: 15:55
Lorena Haliti

Lorena Haliti është një nga modelet më të bukura shqiptare, e cila me bukurinë dhe format trupore ka marrë vëmendjen e fansave si dhe të mediave rozë.

Linjat e saj janë në përputhje të plotë me fushën e fotomodelimit, andaj ajo po korrë suksese edhe në arenën ndërkombëtare.

Lorena jeton dhe vepron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ku ka bashkëpunuar edhe me fotografin e njohur shqiptar Fadil Berisha, në disa fotosesione.

Kujtojmë që bukuroshja ishte pjesë e videoklipit të reperit të famshëm shqiptar Ledri Vula në këngën ‘Rio’

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat