Loredana shfaqet më ndryshe, ja si e quan vetën - Bota Sot
Loredana shfaqet më ndryshe, ja si e quan vetën

Mediale Vip

Loredana shfaqet më ndryshe, ja si e quan vetën

Më: 9 nëntor 2019 Në ora: 15:34
Loredana Zefi

Ka hyr suksesshme në botën e rep-it dhe nuk e ka ndërmend të ndalet.

Rep-artistja Loredana Zefi tashmë është një emër i njohur jo vetëm në trojet shqiptare, por edhe në Evropë.

Teksa po përgatit projekte të reja, Loredana nuk heziton që herë pas here të bëj ndryshime edhe në pamjen e jashtme.

Këtë herë ajo u shfaq me flokët të gjata bionde me një shami të vendosur në kokë.

“Nëna e repit”, ka shkuar Loredana në mbishkrimin e fotografisë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rapstar MAMA

A post shared by Loredana (@loredana) on

Kujtojmë që ditë më parë, Loredana fitoj çmimin ‘Swiss Act’ në eventin e njohur ‘MTV EMA’.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat