Rita Ora : Bashkohuni me mua të mbrojmë fëmijët në nevojë - Bota Sot
Rita Ora : Bashkohuni me mua të mbrojmë fëmijët në nevojë

Mediale Vip

Rita Ora : Bashkohuni me mua të mbrojmë fëmijët në nevojë

Më: 20 nëntor 2019 Në ora: 22:25
Rita Ora

Këngëtarja e njohur, Rita Ora, në Ditën Botërore të Fëmijëve thotë se fëmijët nuk duhet të vriten, transmeton Klan Kosova.

Këtë e bëri të ditur ajo me anë të një postimi në rrjetin social Facebook.

“Sot është Dita Botërore e Fëmijëve dhe jam krenare që jam bashkuar me UNICEF-in në Mbretërinë e Bashkuar për t’u bërë thirrje të gjithë liderëve t’i japin fund vdekjeve të fëmijëve !! Bashkohu me mua”, ka shkruar Ora.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat