‘Acarohet’ Gashi në turneun botëror: Unë nuk e pres askënd! - Bota Sot
‘Acarohet’ Gashi në turneun botëror: Unë nuk e pres askënd!

Mediale Vip

‘Acarohet’ Gashi në turneun botëror: Unë nuk e pres askënd!

Më: 3 dhjetor 2019 Në ora: 16:10
Gashi

Reperi me prejardhje shqiptare Gashi ka nisur turneun botëror dhe si fillim ka nisur me qytetet evropiane.

Gashi i cili njihet edhe për deklarata e tij të nxituara në rrjetet sociale për të cilat pendohet dhe fshijnë menjëherë,  ka bërë edhe një deklarata të tillë së fundi.

“Tani kanë autobusin tim personal të turneut, duke bërë turneun tim Evropian me miqtë e mi…nuk e pres askënd” ,ka shkruar Gashi në një status.

Image

Kujtojmë që kohë më parë reperi publikoj albumin e ri i cili mban titullin ‘Gashi’.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat