Nora, e mrekullueshme në pozat e reja - Bota Sot
Nora, e mrekullueshme në pozat e reja

Mediale Vip

Nora, e mrekullueshme në pozat e reja

Më: 8 dhjetor 2019 Në ora: 19:49
Nora Istrefi

Nora Istrefi arrin të tërheqë vëmendjen e faqeve rozë sa herë që publikon fotografi në rrjetet sociale, ndërsa gjatë fundjavës ka joshur interesimin e ndjekësve të saj të shumtë.

Bukuroshja ka pozuar e veshur me një fustan të zi, të shkurtër të lëkurës dhe është shfaqur e mrekullueshme në imazhet që i ka ndarë me fansat e saj.

Me këtë dukje, këngëtarja është paraqitur para fansave në një prej koncerteve më të fundit, ndërsa disa video nga performanca i ka shpërndarë në rrjetet sociale.

Fotografitë e njëjta i ka publikuar edhe artistja e njohur e makijazhit, Sellma Kasumoviq, në profilin e saj në Instagram.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#kkwbeauty

A post shared by SELLMA KASUMOVIQ (@sellmakasumoviq) on

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat