Morena Taraku shfaqet gjysmë e zhveshur duke ngrënë picë në krevat - Bota Sot
Morena Taraku shfaqet gjysmë e zhveshur duke ngrënë picë në krevat

Mediale Vip

Morena Taraku shfaqet gjysmë e zhveshur duke ngrënë picë në krevat

Më: 9 dhjetor 2019 Në ora: 14:36
Morena Taraku

Morena Taraku duket joshëse.

Modelja dhe këngëtarja shqiptare, Morena Taraku, është shfaqur joshëse në Instagram.

Ajo e ka publikuar një fotografi në të cilën shfaqet gjysmë e zhveshur derisa po ha picë në krevat.

“Dita për picë”, ka shkruar ajo pranë fotografisës së postuar.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PIZZA DAY 🍕

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat