Dua Lipa, këngëtarja e vetme me dy këngë në tabelën e iTunes - Bota Sot
Dua Lipa, këngëtarja e vetme me dy këngë në tabelën e iTunes

Mediale Vip

Dua Lipa, këngëtarja e vetme me dy këngë në tabelën e iTunes

Më: 14 dhjetor 2019 Në ora: 16:11
Dua Lipa

Dua Lipa ka shënuar një sukses të ri në karrierë.

Dua Lipa ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, me të cilën njoftoi për suksesin e ri.

Ajo bëri të ditur se është e vetmja këngëtare që ka dy projekte muzikore në tabelën botërore të “iTunes”.

Këngët që gjenden në këtë tabelë janë “Don’t Start Now” dhe “Future Nostalgia”, kjo e fundit e publikuar dje.

Dua u shpreh e lumtur për këtë sukses, ajo shkroi “E çmendur, faleminderit të dashurit e mi”.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat