Albatriti dhe Egzona shijuan vikendin në Brezovicë së bashku me çiftin e njohur - Bota Sot
Albatriti dhe Egzona shijuan vikendin në Brezovicë së bashku me çiftin e njohur

Mediale Vip

Albatriti dhe Egzona shijuan vikendin në Brezovicë së bashku me çiftin e njohur

Më: 12 janar 2020 Në ora: 21:50
Albatriti dhe Egzona shijuan vikendin në Brezovicë së bashku me çiftin e njohur

Çiftet e njohura të shoubizit po kalojnë vikendin në Brezovicë.

Këngëtari i njohur shqiptar, Albatrit Muqiqi së bashku me gruan e tij dhe fëmijët kaluan vikendin në Brezovicë.

Ata janë shoqëruar edhe nga çifti i njohur, Kushtrimi dhe Learta dhe së bashku kanë ndarë foto në rrjete sociale.

Bazuar në postimet shihet se po e shijojnë në maksimum borën dhe ajrin e pastër atje.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat