Xhensila Myrtezaj pozon me plot stil në setin e ri fotografik: E ardhmja varet nga ajo që bëjmë tani - Bota Sot
Xhensila Myrtezaj pozon me plot stil në setin e ri fotografik: E ardhmja varet nga ajo që bëjmë tani

Mediale Vip

Xhensila Myrtezaj pozon me plot stil në setin e ri fotografik: E ardhmja varet nga ajo që bëjmë tani

Më: 16 janar 2020 Në ora: 08:43
Xhensila Myrtezaj

Ajo është njëra prej artisteve më të pëlqyera në trevat shqiptare dhe jo më kot.

Fjala është për Xhensila Myrtezajn, e cila prej vitesh ka arritur të bëjë publikun për vete, ndërsa numëron projekte shumë të suksesshme në karrierën e saj shumëvjeçare.

E njëjta është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale, e që herë pas herë publikon fotografi të ndryshme nga përditshmëria e saj.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

The future depends on what we do in the present.

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj) on

Së fundmi, këngëtarja shumë e dashur ka realizuar një set të ri fotografik, në të cilin pozon me plot stil.

“E ardhmja varet nga ajo që bëjmë tani”, është përshkrimi që ia ka vënë fotos, e veshur bardh e zi e me buzë të kuqe – stil ky që rrallëherë e kemi parë te Myrtezaj.

Bukuroshja pranoi një sërë komentesh duke u komplimentuar për dukjen atraktive.

Sa i përket projekteve muzikore, “Paris” mbetet kënga e fundit e publikuar nga Xhensila në muajin tetor të vitit të kaluar dhe tashmë në YouTube ka kaluar shifrën e 16 milionë klikimeve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat