Teuta Krasniqi ndan një foto me Adonisin nga sauna - Bota Sot
Teuta Krasniqi ndan një foto me Adonisin nga sauna

Mediale Vip

Teuta Krasniqi ndan një foto me Adonisin nga sauna

Më: 17 janar 2020 Në ora: 10:41
Teuta Krasniqi ndan një foto me Adonisin nga sauna

Teuta së bashku me familja kanë shkuar në Brezovicë për disa ditë pushimi.

Teuta dhe Adonisi janë një çift mjaft i përmendur në shoubizin vendor, dhe thuajse çdo veprimtari e tyre zgjon kureshtje tek publiku shqiptar.

Çifti së bashku me fëmijët e tyre kanë udhëtuar në Brezovicë ku po shijojnë bukuritë e këtij vendi malor.

Aktorja gjatë këtij pushimi ka publikuar disa imazhe dhe njëra nga to që tërhoqi vëmendjen është edhe fotoja e publikuar në saunë me bashkëshortin e saj. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat