Bashkëshortja e Barack Obamas tregon listën e këngëve frymëzuese për të, nuk mungon hiti i shqiptares - Bota Sot
Bashkëshortja e Barack Obamas tregon listën e këngëve frymëzuese për të, nuk mungon hiti i shqiptares

Mediale Vip

Bashkëshortja e Barack Obamas tregon listën e këngëve frymëzuese për të, nuk mungon hiti i shqiptares

Më: 19 janar 2020 Në ora: 19:05
Michelle Obama dhe Barack Obama

Michelle Obama ka zbuluar listën e këngëve të preferuara.

Michelle Obama është një nga gratë më me ndikim në botë, gruaja e ish presidentit të SHBA-së ka zbuluar listën e këngëve inspiruese për të.

Në listën e publikuar në Instagram nuk ka munguar as hiti i këngëtares shqiptare Dua Lipa.

Bashkëpunimi ‘One kiss’ mes Dua Lipës dhe Calvin Harris, është një nga këngët e preferuara të Michelles për këtë vit.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat