Luana Vjollca në Prishtinë për arsye të veçantë - Bota Sot
Luana Vjollca në Prishtinë për arsye të veçantë

Mediale Vip

Luana Vjollca në Prishtinë për arsye të veçantë

Më: 19 janar 2020 Në ora: 22:49
Luana Vjollca

Luana Vjollca vikendi është duke e kaluar në kryeqytet.

Luana Vjollca është shumë e afërt me fansat e saj ajo i mban të informuar për çdo të re nga jeta profesionale.

Moderatorja/këngëtarja këtë fund javë e ka kaluar në Prishtinë, dhe arsyeja e ardhjes në kryeqytet është projekti i ri muzikor të cilin pritet ta lansoj brenda një kohe të shkurtër.

‘Koha për muzikë’ kishte shkruar Luana në foton e publikuar ku shfaqej në një studio muzikore, mbetet të shihet se çfarë po përgatit ajo.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Time for some 🎶🎶🎶🎵🎵🎵 Balade apo ritmike ? Solo apo ft ?

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat