E veshur me fustan të shkurtër dhe e shtrirë në divan, Morena sjell pamje nga hoteli ku po qëndron

Mediale Vip

E veshur me fustan të shkurtër dhe e shtrirë në divan, Morena sjell pamje nga hoteli ku po qëndron

Më: 22 janar 2020 Në ora: 14:36
Morena Taraku

Morena Taraku këto ditë po pushon në Tajlandë.

Morena Taraku si destinacion për pushime, kësaj radhe zgjodhi Tajlandën.

Këngëtarja nga atje ka ndarë me ndjekësit vazhdimisht imazhe të reja, përmes së cilave shfaqet në formë shumë të mirë nga plazhi.

Së fundi, ajo u fotografua në dhomën e hotelit ku po qëndron, e që pamja pas saj dukej mbresëlënëse.

Megjithatë, vëmendja ishte tek poza që kishte marrë këngëtarja, teksa ishte veshur me një fustan shumë të shkurtër dhe vuri në pah këmbët seksi. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

THE CITY OF LIGHTS 🌆 #bangkok #thailand

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat