Jay-Z mes dhimbjes kujton fjalët e fundit që ja tha Kobe Bryant, para tragjedisë

Mediale Vip

Jay-Z mes dhimbjes kujton fjalët e fundit që ja tha Kobe Bryant, para tragjedisë

Më: 6 shkurt 2020 Në ora: 13:24
Jay-Z, Kobe Bryan

Reperi i njohur Jay-Z, ka zbuluar një nga gjërat e fundit që ia tha i ndjeri, Kobe Bryant, para se të pësonte aksidentin tragjik me helikopter, ku edhe humbi jetën.

Reperi 50-vjeçar foli para studentëve në Universitetin Columbia të marten, ku u pyet rreth agjencisë së tij sportive dhe mardhënien e tij me Kobe Bryant.

Reperi shpjegoi se: “Kobe ishte një djalë i shkëlqyeshëm me të cilin kemi bashkëpunuar disa herë”.

“Ai për herë të fundit, ishte në shtëpinë time për Vitin e Ri dhe një nga gjërat e fundit që ai më tha ishte se (Do ta shohësh vajzën time Gianna se si luan basketboll)” , tha ndër të tjera para studentëve Jay-Z.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat