Genc Prelvukaj publikon këngën e re “Eskorta”

Mediale Vip

Genc Prelvukaj publikon këngën e re “Eskorta”

Më: 6 shkurt 2020 Në ora: 14:42
Genc Prelvukaj

Këngëtari i njohur shqiptar Genc Prelvukaj, së fundmi e ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor me titull “Eskorta”.

Mbrëmë Genci e kishte paralajmëruar se kënga e re do të vijë së shpejti, derisa sot ai e ka promovuar këngën në Youtube.

Kënga shoqërohet edhe me një videoklip dhe pritet të jetë nga hitet e radhës së Gencit.

Këngën mund ta dëgjoni më poshtë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat