Vajza e Robert Aliajt ‘çmend’ Jurinë e “The Voice” në Belgjikë - Bota Sot
Vajza e Robert Aliajt ‘çmend’ Jurinë e “The Voice” në Belgjikë

Mediale Vip

Vajza e Robert Aliajt ‘çmend’ Jurinë e “The Voice” në Belgjikë

Më: 15 shkurt 2020 Në ora: 00:50
Vajza e Robert Aliajt

Vajza e Robert Aliajt ka marrë pjesë në “The Voice Kids” në Belgjike dhe falë zërit të saj të mrekullueshëm ka bërë që të kthehen të gjithë anëtarët.

Madje njëri nga anëtarët ka përdorur edhe opsionin e bllokimit, një opsion që mund të përdoret vetëm një herë gjatë gjithë sezonit ku ti ke mundësi të bllokosh një nga kolegë që mos të ketë mundësi që ta marrë këngëtarin në ekip.

Për më tepër ndiqni performancën:

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat