Diellza Kolgeci: Fëmijët tanë po i rrisim në gojë të hijenave

Mediale Vip

Diellza Kolgeci: Fëmijët tanë po i rrisim në gojë të hijenave

Nga: H.O. Më: 26 mars 2020 Në ora: 22:01
Diellza Kolgeci

Diellza Kolgeci ka reaguar ndaj vendimeve të djeshme në Kuvendin e Kosovës. Ajo në një postim në Facebook shkruan se ndihet e pikëlluar duke menduar se fëmijët po i rritim në gojë të hienave.

Ajo thotë më tutje se karantina e ka të mirën që po dëgjojmë më mirë, po vlerësojmë më mirë.

Postimi i plotë:

Qe dy jave kam dal krejt 2 here (me doreza maske ), qe dy jave nuk kam pas kontakt me njerez, qe dy jave nuk me ka marr malli per asgje, qe dy jave koha me ka kalu shume shpejte... sot jam zgjua me ndjenjen e pikellimit duke mendua qe femijet tane po i rrisim ne goje te hijenave 😕 dhe per kete arsye per hir te femijeve tane ne si kurre me pare duhet te jemi se bashku, pozitiv dhe te bejm cdo gje per te mbajt qetesin...

P.S karantina ka nje te keqe se na mbyll te gjithve, karentina ka shume te mira se po sheh me mire, po degjon me mire, po vlereson me mire gje qe ne jeten normale na ndodhe me paragjyku shpesh

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat