Edhe personazhet e animuara ‘çmenden’ pas Natashës, ja reagimi - Bota Sot
Edhe personazhet e animuara ‘çmenden’ pas Natashës, ja reagimi

Mediale Vip

Edhe personazhet e animuara ‘çmenden’ pas Natashës, ja reagimi

Më: 23 prill 2020 Në ora: 17:07
Natasha

Natasha është një nga modelet më seksi në botë.

Së fundmi, bukuroshja ka hedhur një fotografi në Instagram me të cilën ka krijuar një përshtypje interesante.

Ajo ishte shtrirë para televizorit dhe thuajse e tëra e zhveshur po lexonte një libër.

Image

Krahas trupit, vëmendje morën edhe personazhet e animuara në televizor dhe fytyra se si e kishin bërë kur e panë Natalien të zhveshur.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat